۰۲۱-۸۸۲۲۹۷۶۰
حجاجبنر حجاج

کد : ۱۳۱۰3
قیمت : 50,000 تومان

بنر حجاج

کد : 13102
قیمت : 50,000 تومان

بنر حجاج

کد : 13101
قیمت : 75,000 تومان

بنر حجاج

بنر حج و یا اصطلاحا بنر مکه به بنری گفته می شود که جهت عرض خوش آمد گویی به شخص و یا خانواده ای تقدیم می شود. متن بنر حج متنی ادبی است که بیانگر عرض تبریک و خوش آمد گویی به مناسبت بازگشت فرد و یا عده ای از خانه خدا و زیارت مدینه منوره است.

بنر های حجاج اصولا با رنگی شاد و تصاویرزیبای خانه خدا و مدینه منوره طراحی شده و دارای دو بخش مخاطب و از طرف بوده که اطلاعات لازم جهت ارائه در آن درج می شود....ابعاد بنرهای حجاج دو متری، سه متری و عمودی که به صورت استندی قرار می گیرد. طراحی می شود. در مدل استندی عرض بنر یک متر و طول آن دو متر می باشد که جهت نصب از پایه استند نیز استفاده می نمایند.

شاید بتوان بهترین پس زمینه را در انتخاب یک طرح مناسب برای بنر حجاج، طیف رنگ زرد و سبزعنوان نمود. رنگ هایی شاد و زیبا که بهترین پس زمینه برای تبریک و خیر مقدم به شمار می رود. خط زیبای نستعلیق در بنرحجاج به همرای متن ادبی زیبا از دیگر جلوه های زیبا در یک طرح بنر حج به حساب می آید. گل های شاد و رنگارنگ که در اطراف و لا به لای تصویر زیبای مکه مکرمه و مدینه منوره نقش می بندد، پدید آور یک طرحی زیبا خواهد شد که می تواند انتخاب مناسبی برای عرض تبریک و خوش آمد گویی به دوستان، آشنایان و نزدیکان باشد
.
فروشگاه آنلاین سفارش بنر بنرباز در بخش بنر حجاج خود طرح های زیبا و آماده ای را با موضوع حج جهت سفارش قرار داده است که تنها کافی است با انتخاب یکی از طرح ها و تکمیل اطلاعات لازم، بنر مورد نظر را سفارش داده و در هر کجا که لازم باشد دریافت نمود. بعد از انتخاب طرح در بخش تکمیل سفارش می توانید خدمات اضافه تری نظیر پانچ، لیفه و . . . را به سفارش خود اضافه نمایید. همچنین در صورتیکه تمایل دارید بنر شما به صورت استندی (عمودی دو متر ارتفاع یک متر عرض) باشد. می توانید از بخش خدمات همراه پایه استندی را نیز به سفارش خود اضافه نمایید.

بیشتر بخوانید