۰۲۱-۸۸۲۲۹۷۶۰
حریم خصوصی

با احترامی که برای حریم خصوصی کاربران قائل است، برای سفارش اینترنتی و استفاده از امکانات سایت، اطلاعاتی را از کاربران دریافت می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای محاسبه زمان و تحویل سفارش، اطلاعاتی مانند نام گیرنده، آدرس، شماره تلفن و ایمیل را نیاز دارد. بنرباز با داشتن مجوزهای قانونی تجارت الکترونیک، حافظ همه اطلاعات کاربران است. بنرباز مبتنی بر آدرس ایمیل یا موبایل برای مشتری نام کاربری ایجاد می کند و در پروفایل کاربر، سایر اطلاعات مورد نیاز احراز حویت را دریافت می کند و تنها اطلاعات ثبت شده در پروفایل مشتری مورد تایید بنرباز است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های بنرباز از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، بنرباز جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و بنرباز تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد. همچنین بنرباز ممکن است برای ارتباط با مشتریان، از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و خدمات، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه بنرباز را در پروفایل خود لغو کنند.

عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد. حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند. مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه بنرباز را از خود سلب می‌کند. بنرباز خود را ملزم می داند که هویت شخصی کاربران را بصورت محرمانه حفظ کند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری (مگر با حکم مقام قضایی) منتقل نکند. بنرباز امیدوار است در عین تکریم مشتریان و ارائه با کیفیت خدمات، خرید امن را برایتان فراهم کند.