۰۲۱-۸۸۲۲۹۷۶۰
سوالات متداول
سوالات متدوال مرتبط با فایل طراحی
قبل از ارسال فایل مطمئن شوید که تمام فونت ها را به خطوط یا منحنی تبدیل کنید. لطفا اندازه ضمانت را با توجه به اندازه دقیق سفارش بنر سفارشی تنظیم کنید. تمام متن باید حداقل دو اینچ از لبه گنبد بنر باشد. فرمت های پذیرفته شده عبارتند ازPSD (فتوشاپ) PNG, JPEG, TIFF, با وضوح بالا
بسته به رزولوشن و پیکسل، فایل های PSD، JPEG، TIFF هنگام بزرگ شدن، تار می شود. عکسهای JPG یا کوچک نمی توانند برای چاپهای بزرگ استفاده شوند. در صورت ارائه این فایل ها، این دستورالعمل ها را دنبال کنید.
  • مقیاس 100٪ (خروجی با اندازه کامل) در 100 نقطه در اینچ
  • مقیاس 50٪ در 200 نقطه در اینچ یا بالاتر
  • 25٪ در مقیاس 300 dpi یا بالاتر
  • مقیاس 10٪ در 600 تا 1200 نقطه در اینچ
  • بردار: هنر خطی به هر اندازه ای مقیاس پذیر است، هرگز قطعنامه را از دست نمی دهد و تصویر همچنان تمیز و واضح است. فایل های برداری را می توان در هر اندازه ای، نسبت به اندازه پرچم خود ارائه داد
همیشه در نمایش سایز عدد اول از چپ طول و دومی عرض (یا ارتفاع) می باشد، مطمئن شوید که با اندازه فایل شما منطبق است.
در صورتیکه فایل را بارگذاری کردید و هنوز سفارش و پرداخت را نهایی نکردید می توانید تغییرات مد نظر خود را در سفارش اعمال کنید.
همواره رنگ های مورد استفاده در طراحی کامپیوتری اندکی با چاپ متفاوت است که در این باره بنرباز تلاش می کند بهترین کیفیت را در اختیار شما قرار دهد.
امکان چاپ بنر در هر دو روی یک بنر وجود ندارد، اما ما می توانیم یک بنر را دوبار چاپ بزنیم و به هم بچسبانیم، این باعث می شود که دو برابر دوام باشد.
سوالات متدوال مرتبط با سفارش، پرداخت و راهنمای حمل و نقل
بله، بنرباز آمادگی دارد که نسبت به سازمان خصوصی و دولتی خدمات ارائه کند. در صورتیکه نیاز به پیش فاکتور دارید می توانید درخواست خود را بصورت تلفنی یا اینترنتی ثبت نمایید.
بله، البته بنرباز برای راحتی مشتریان امکان سفارش بصورت آنلاین را به سادگی فرآهم کرده است.
ما برمبنای توافقنامه همکاری با شرکت های خدماتی حمل و متناسب با آدرس گیرنده سفارش و همچنین زمان تحویل، هزینه حمل را محاسبه و در قیمت سفارش محاسبه می کنیم.
بنرباز با وجود طراحان متخصص، مجموعه وسیعی از طرح های آماده را در اختیار مشتریان می گذارد و مشتریان می تواند یکی از آنها را انتخاب کند و با پرکردن جاهای خالی به سرعت سفارش خود را نهایی کند.
در صورتیکه طرح مدنظر را خودتان طراحی کرده اید می توانید با انتخاب عنوان، سایز، جنس و تعداد سفارش خود را ثبت کنید.
درصورتیکه طرح خاصی مدنظرتان است و از طرفی امکان طراحی ندارید، کافیست شرح نیازتان را در بخش سفارشات خاص بنویسید و با ارائه یک نمونه کار و یا فایل هایی همچون لوگو سفارش خود را ثبت کنید. طراحان ما با شما تماس خواهند گرفت و سفارش شما را از طراحی تا چاپ انجام خواهند داد.
این بخش برای نصب و استفاده بهتر محصول چاپی می باشد که کمک می کند که محصول چاپی در محل نصب بهتر نمایش داده شود.
برای راحتی نصب محصول چاپی، کالاهایی مانند میخ، چسب، بند، بست ... را انتخاب کنید.
بله، در صورتیکه تمایل داشته باشد می توانید از خدمت تحویل فوری هم استفاده نمایید که متناسب با هزینه های چاپ فوری و الزامات تحویل برایتان محاسبه خواهد شد.
زرین پال یک شرکت ارائه کننده درگاه الترونیکی پرداخت پول می باشد که بصورت ایمن و درچارچوب قوانین بانکی و پولی جمهوری اسلامی ایران خدمات خود را ارائه می دهد.
بله، در صورتیکه سفارش شما نهایی نشده باشد و بعد از کنترل اسناد حسابداری حداکثر ظرف 3 روز کاری وجه واریزی شما مسترد خواهد شد.